Naujienos

Kruizinių laivų terminalo berniukas prieš Kalėdas apsivilko naują kostiumą

Visiems klaipėdiškiams, kurie rūpinosi šiltomis Kruizinių laivų terminalo „gyventojų“ – berniuko ir šunelio – Kalėdomis, bendrovė „Pamario restauratorius“ siunčia kuo nuoširdžiausius linkėjimus ir praneša, jog šiandien skulptūros herojai apsirengė nauju, šventiniu kostiumu. Tad kad ir kokie vėjai ar audros šventiniu laikotarpiu betalžytų Klaipėdą, bronzinis berniukas su šuneliu krantinėje tikrai nesušals.Naują kostiumą berniukui – stilingas kelnytes su petnešomis, mėlynos spalvos peleriną ir šiltą kepurę su kuodu sukūrė bei pasiuvo uostamiesčio dizainerė Loreta Švažaitė-Sadeckienė. Šventiškas akcentas – šalikėlis-pasaitėlis, dekoruotas kailiuku, papuošė ir šuniuką.

Miestiečių mėgstamos skulptūros „Vaikystės svajonė“ herojai šiltai ir puošniai prieš Kalėdas apsirengia nuo 2009-ųjų. Pirmasis bronziniams personažams siūtas kalėdinis kostiumas per ketvertą metų buvo sudėvėtas, tad šiemet skulptūroms buvo kuriami nauji drabužėliai. „Vaikystės svajonę“  miestui dovanojusi bendrovė „Pamario restauratorius“ prieš šių metų šventes jau sulaukė sunerimusių miestiečių skambučių, ar smagi tradicija nenutrūks, ar berniukas su šuneliu tikrai nesušals?

„Vienos siuvimo įmonės atstovai net siūlėsi nemokamai pasiūti naują kostiumą berniukui, kad tik jis nesušaltų. Ačiū visiems už rūpestį ir gerus žodžius. Tai įpareigoja puoselėti tradiciją, kuri miestiečiams suteikia tiek gerų emocijų“,- sakė UAB „Pamario restauratorius“ direktorius Aldas Kliukas. 

Bronzinio berniuko kolekcijoje tai jau 11-asis proginis kostiumas.

Šaltinis - dienraštis "Klaipėda"