Naujienos

Kovoje dėl aukso Lietuvos krepšininkus palaikys ir bronzinis sirgalius iš Klaipėdos

Lietuvos krepšinio sirgalių armiją prieš lemiamą kovą dėl aukso medalių papildė dar vienas narys – bronzinis berniukas, stovintis Klaipėdos kruizinių laivų terminale. Skulptūros „Vaikystės svajonė“ personažas, papuoštas stilizuota Lietuvos rinktinės apranga ir Nr. 1, moja lietuvių svajonei - iškovoti Europos krepšinio čempionų titulus. Ir ši svajonė Lietuvai ranka pasiekiama.„Jeigu jau Briuselio berniukas serga už Lietuvą ir apsirengė krepšininku, būtų tiesiog gėda nepalaikyti savo šalies komandos“,- sakė šįryt skulptūrėlę krepšininko apranga aprengusios bendrovės „Pamario restauratorius“ vadovas Aldas Kliukas, vakar stebėjęs žiniasklaidos pranešimus apie Lietuvos simbolika papuoštą garsųjį Briuselio fontano herojų. Juolab kad klaipėdietiško berniuko kolekcijoje krepšininko kostiumas yra nuo 2011-ųjų, kuomet Europos krepšinio čempionatas vyko Lietuvoje. Sportinį drabužį Lietuvos rinktinei palaikyti tuomet sukūrė ir pasiuvo profesionali sportinės aprangos siuvimo įmonė.
2011-ieji Lietuvos krepšinio rinktinei nebuvo tokie sėkmingi, bet žinia apie berniuką-krepšinio sirgalių iš Klaipėdos pasklido plačiai po pasaulį. Reportažus apie jį transliavo beveik visų šalių, žaidusių pogrupio rungtynes Klaipėdoje, žiniasklaidos priemonės. Viena Rusijos agentūra skelbė, jog „Lietuvoje už krepšinį serga net skulptūros...“.
„Šįkart sirgalių frontas dar stipresnis. Dėl Lietuvos pergalės solidarizuojasi net skulptūros. Belieka tik sulaukti vakaro ir visų lietuvių svajonės išsipildymo“,- sau ir visiems krepšinio sirgaliams pergalės palinkėjo UAB „Pamario restauratorius“ vadovas.

UAB „Pamario restauratorius“ informacija