Naujienos

Bronzinis berniukas tapo kapitonu

Klaipėdos laivų paradui puošiasi ne tik gyventojai, bet ir miesto skulptūros. Tradiciškai skulptūros „Vaikystės svajonė“ bronzinis berniukas pasipuošia kiekvienai miesto šventei. Šeštadienį išplaukiantiems ir parplaukiantiems laivams jis mojo pasipuošęs kapitono uniforma.

Nuo pat ankstyvo ryto bronzinis berniukas klaipėdiečių laukė su naująja apranga. Paprastai skulptūros herojus pasipuošdavo jūreivio apranga, tačiau šiemet, minint penktąjį Klaipėdos laivų paradą, berniukas mojo virtęs kapitonu.

Senąją kostiumą berniukas miestiečiams rodydavo per visas svarbiausias miesto šventes, todėl rūbeliai susidėvėjo. Pirmasis didesnis renginys buvo puiki proga atnaujinti garderobą.
Kapitonišką drabužį užsakę skulptūros mecenatai juokauja, jog bronzinis herojus per pastaruosius ketvertą metų „ūgtelėjo“: už pavyzdingą tarnybą pasitinkant ir palydint laivus jis paaukštintas pareigose.

Kostiumą skulptūrai sukūrė dizainerė Loreta Švažaitė-Sadeckienė.

Naują bronzinio berniuko drabužių kolekcijos kostiumą miestiečiai ir svečiai galės apžiūrėti, fotografuoti visą dieną, kitąkart mažasis kapitonas į krantinę sugrįš jau tik per Jūros šventę

Šaltinis - dienraštis "Klaipėda"